استان البرز, اصلی, حقوقی, کرج, ویژه

تحول در اقتصاد دانش بنیان البرز مستلزم حرکت پرشتاب در توسعه صادرات است

دبیرکل خانه صمت البرز با اشاره به اهمیت حضور محصولات دانش بنیان در بازار صادرات، حاکمیت ثبات در اقتصاد استان را مستلزم گسترش تولید محصولات صادرات محور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز،حسین رجبی درحاشیه نشست فعالان “حوزه دانش بنیان با “مدیران سازمان توسعه تجارت و رایزن های ایران در کشورهای همسایه” گفت: باید این واقعیت را بپذیریم که صادرات بهترین روش دستیابی به اشتغال فراگیر ، بهبود فضای کسب و کار و پویایی و رونق اقتصاد البرز و کشور است.

وی افزود: صنعتگران، تجار و صادرکنندگان ما همواره در ایجاد تحول در اقتصاد البرز و تامین سهم استان در تولید ناخالص ملی نقش آفرین بوده اند.

دبیر کل خانه صمت البرز گفت: خانه البرز درنشست های تخصصی با انجمن های صنعتی همواره تلاش بدون وقفه ای را در ترغیب فعالان اقتصادی به تولید محصولات صادرات محور در دستور کار قرار داده است.

رجبی تصریح کرد: خانه صمت البرز در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و کمک به تکمیل زیست بوم علم و فناوری استان فعال است و توسعه صنعت ، معدن ، تجارت و تلاش در افزایش سهم استان در تولید، صادرات را در اولویت ویژه قرار داده است.

وی گفت: تداوم تشکیل نشست های تخصصی مستمر با رایزن ها و مدیران مراکز تجاری ایران در کشورهای مختلف به منظور معرفی ظرفیت های اقتصادی استان از جمله برنامه های خانه صنعت البرز است که با هدف رونق اقتصادی استان در اولویت کاری این تشکل قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *