استان البرز, اصلی, جلسات, کرج

لهستان از همکاری با صنعتگران البرزی استقبال می کند

رایزن اقتصادی ایران در لهستان از استقبال کشور لهستان در همکاری های مشترک با صنعتگران البرز به ویژه در صنایع خودروسازی، قطعات خودرو و صنایع غذایی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز،سید حافظ موسوی در نشست مشترک رایزنان و مدیران مراکز تجاری کشورهای همسایه با فعالان اقتصادی البرز در خانه صمت استان برگزار شد گفت: زمینه های همکاری  با کشور لهستان با صنایع مبلمان، دکوراسیون، مواد غذایی، اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات و کشاورزی با استان البرز فراهم است.

وی از کشور لهستان به عنوان پل ورود ایران به بازار اروپایی نام برد و افزود: فعالان اقتصادی استان البرز می توانند از طریق لهستان محموله های صادراتی را بدون دغدغه به سراسر اروپا از جمله اسکاندیناوی، آلمان ، چک و اتریش صادر کنند.

وی گفت:شرکت های متقاضی برای ایجاد دفتر در این کشور یا ایجاد حساب بانکی می توانند از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوند.

وی تاکید کرد: شرکت های ایرانی با یک سوم هزینه کشورهای اروپای غربی می تواند در لهستان دفترداشته باشند .

وی گفت: خشکبار، گیاهان دارویی و صنایع دستی از جمله فرش دستباف از عمده صادرات سنتی ایران است که می تواند از طریق لهستان به اروپا صادر شود .

موسوی ضمن اعلام آمادگی کمک به فعالان اقتصادی برای صادرات کالاهایشان به اروپا از کشور لهستان افزود: شرکت های استان البرز می توانند در پوشش هیات های تجاری تخصصی در زمینه های مختلف در نمایشگاه های حوزه فعالیت هایشان حضوری فعال داشته باشند و با همتا های لهستانی در زمینه های مختلف نشست هایی برگزار کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *