استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

رفع موانع تولید تقویت نشست های تخصصی انجمن های صنعتی را می طلبد

رفع موانع تولید تقویت نشست های تخصصی انجمن های صنعتی را می طلبد دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت البرز تقویت نشست های تخصصی انجمن های صنعتی را اقدامی کارآمد در رفع موانع تولید عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، حسین رجبی در نشست هم اندیشی با تولید کنندگان صنایع سلولوزی گفت: همراهی و همفکری صنعتگران در این نشست ها زیر بنای مناسبی را مهیا می کند تا ضمن بررسی همه جانبه مشکلات ، راهکارهای رفع موانع تولید را به مسوولان ذیربط ارایه دهیم.

وی با اشاره به نشست اخیر با نماینده تام الختیار وزیر صمت در حوزه تشکل ها افزود: در این نشست بر جامعیت انجمن ها تاکید شد و ایجاد کمیته های تخصصی در دل آن را عاملی مهم در حفظ صلابت انجمن های تخصصی دانست.

وی تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه انجمن ها را اقدامی مهم ذکر کرد و افزود: در این کمیته ها ضمن بررسی همه جانبه راهکارهای رفع مسایل مختلف با دید کارشناسی، پیشنهادها و توصیه های لازم در جهت رفع مشکلات ارایه می شود.

وی با اشاره به چالش ها و دغدغه های صنعتگران تصریح کرد: با تشکیل این نشست ها ضمن بررسی مشکلات صنایع به صورت کارشناسی نتایج حاصله جهت رفع چالش های بخش تولید به مسوولان ذیربط ارایه می شود.

وی تاکید کرد: در پوشش انجمن های تخصصی قادر خواهیم بود بسیار قوی تر از گذشته وارد میدان شویم و مطالب گری به حق داشته باشیم دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت البرز در ادامه سخنانش حضور انجمن‌ پلاستیک استان به نمایندگی از طرف 350 واحد تولیدی در نمایشگاه بین المللی تهران برای نخستین بار را اقدامی بسیار مهم توصیف کرد.

رجبی گفت: اختصاص یک پاوییون تخصصی به انجمن پلاستیک البرز در این نمایشگاه که مورد بازدید و استقبال هیات های تجاری داخلی و خارجی قرار گرفت اقدام مهمی بود که بستر را برای معرفی شایسته صنعت و اقتصاد استانمان در کشور و منطقه فراهم آورد.

در این نشست عضو هیات مدیره خانه صمت البرز تشکیل نشست های تخصصی انجمن های صنعتی را اقدامی کارآمد در روند فعالیت های تشکلی موثر و کارآمد عنوان کرد.

پدرام مهدی زاده گفت: خانه صمت البرز رسالت مهم ایجاد اتحاد و همدلی واحد های تولیدی استان را بر عهده دارد. وی بررسی های تخصصی پیرامون رفع موانع تولید در پوشش انجمن ها تخصصی را حرکتی راهگشا در حاکمیت فضای همفکری با هدف تحول در رونق اقتصاد استان دانست.

مشاور خانه صمت البرز نیز در این نشست با اشاره به فعالیت گروه مشاوران مستقر درخانه صمت، از آمادگی کامل این گروه برای ارایه مشاوره به فعالان بخش تولید و صنعت در زمینه های بانکی، تامین اجتماعی، گمرکی و مالیات خبر داد.

حمیدرضا فرشباف گفت: مشاوران خانه صمت البرز وظیفه خطیر ارایه مشاوره فنی با هدف دفاع از حقوق اعضا در محافل مختلف را برعهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: هویت خانه صمت با حضور موثر انجمن ها که برند اصلی خانه ها محسوب می شوند معنا پیدا می کنند فعالان اقتصادی شرکت کننده در این نشست ضمن طرح دغدغه ها و مشکلات صنایع ، نظرات و پیشنهاد هایی را برای رفع موانع تولید ارایه کردند. این نشست با حضور جمعی از تولید کنندگان فعال استان البرز درحوزه سلولوزی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *