استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

مقدمات تاسیس “انجمن صنایع همگن بسته بندی” در البرز فراهم شد

برای نخستین بار درکشور نشست مجمع عمومی هیات موسس انجمن صنایع همگن بسته بندی البرز در خانه صنعت این تشکل با هدف حضور هرچه پررنگ تر انواع محصولات تولیدی استان در بازار های داخلی و بین المللی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز ،در نشست این مجمع که با حضور تولید کنندکان صنایع بسته بندی تشکیل شد شرکت کنندگان توجه خاص به بسته بندی مناسب محصولات مرغوب را بهترین راهکار حضور پررنگ محصولات استان در بازار های مصرف داخلی و بین المللی عنوان کردند. همکاری و تعامل میان تولید کنندگان ، ایجاد بانک اطلاعاتی جامع درخصوص امکانات صنایع بسته بندی و رعایت استانداردهای تعیین شده در بسته بندی ها از جمله مواردی بود که دراین نشست مورد تاکید قرار گرفت.
تعیین اولویت ویژه جهت برگزاری دوره های آموزشی درخصوص نحوه استفاده از بسته بندی محصول از دیگر محور های بود که در این نشست مطرح شد.
کارشناسان حاضر در این نشست متفقا بر این مهم تاکید کردند که برند سازی ها در صورتی در بازار های داخلی و صادراتی با موفقیت درحد انتظار همراه خواهد شد که محصولات تولیدی البرز با بسته بندی های با کیفیت و مشتری پسند وارد بازار عرضه شود.
در ادامه این نشست کمک به تقویت جایگاه صنعت و معدن درصحنه اقتصاد استان و کشور، حضور موثر تولیدات صنعتی و معدنی استان در بازارهای داخلی و بین المللی ، بهره گیری از ارتباطات مناسب و تقویت توان صنعتی ، معدنی ، علمی و فن آوری از اهداف مهم خانه صمت البرز عنوان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *