استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خانه صمت البرز

کارگروه فنی ستاد تسهیل در تاریخ 1402/03/03روز چهارشنبه در خانه صمت استان البرز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز پنجمین جلسه کارگروه فنی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور حسینی معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز،حسین رجبی دبیرکل خانه صمت و معاونین دستگاه های اجرایی استان، نمایندگان بانک ها  و شرکت های تولیدکننده استان به جهت رفع مشکلات ایشان در سالن جلسات خانه صمت استان البرز برگزار شد.

بررسی هشت پرونده

در این جلسه مشکلات مربوط به 8 شرکت که در زمینه های تولید شوینده و بهداشتی،کشاورزی،صنایع فلزی،صنایع پلاستیک،خدمات تجاری سازی و مواد غذایی فعالیت دارند مورد بررسی قرار گرفت.

حوزه های مرتبط با پرونده ها

پرونده های این شرکت ها در زمینه های تسهیلات بانکی،شهرک های صنعتی،تامین اجتماعی و امور مالیاتی مورد بحث واقع شد.

حسین رجبی دبیرکل خانه صنعت افزود:خانه صنعت،معدن و تجارت با رسالت حمایت از تولید کننده و صنعت استان البرز با تمام توان در کنار تولید کنندگان قرار دارد.

وی در حاشیه این جلسه گفت:تمام تلاشمان این است که با مساعدت حداکثری کارگروه فنی ستاد تسهیل،مشکلات قابل احصاء تولید کنندگان عزیز استان برطرف گردد و خانه صمت به عنوان اهرم عملیاتی در کنار صنعت گران و تولید کنندگان قراردارد.

رجبی افزود:تمام تولید کنندگان استان البرز که دارای پروانه بهره برداری معتبر می باشند می توانند با عضویت در انجمن های تخصصی خانه صنعت،معدن و تجارت از مشاوره های تخصصی در حوزه های مالی،حقوقی،صنعتی،تجاری و… بهره مند گردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *