استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

مقدمات تشکیل ستاد اطلاع رسانی گرامیداشت “دهه تولید و تجارت” در البرز فراهم‌ شد

نشست کمیته برگزاری آیین ویژه “دهه تولید و تجارت” البرز با هدف فراهم شدن مقدمات تشکیل ستاد ویژه اطلاع رسانی این ایام درخانه صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، در این نشست که جمعی از مدیران اداره کل صمت ، شرکت شهرک های صنعتی و اتاق بازرگانی استان حضور داشتند اهم وظایف ستاد اطلاع سانی “دهه تولید و تجارت” مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس تصمیمات متخذه در این نشست مقرر شد اعضای این ستاد اطلاع رسانی ضمن ایجاد برقراری ارتباط نزدیک با صنعتگران ، در معرفی کارآفرینان و پیشکسوتان برتر عرصه تولید و تجارت استان حضوری فعال داشته باشد.

تماس با صنعتگران و تجار البرز ، تهیه تیزر ، نصب بنر و اطلاع رسانی به موقع از اهم مواردی بود که در نشست کمیته برگزاری “دهه تولید و تجارت” استان مطرح و مورد موافقت و تاکید حضار قرار گرفت.

همچنین مقرر شد ستاد اطلاع رسانی “دهه تولید و تجارت” البرز با برگزاری نشست های خبری با حضور فعالان اقتصادی ضمن بررسی شاخصه های کار آفرینی، کارآفرینان و پیشکسوتان برتر عرصه تولید و تجارت استان را معرفی کند.

این گزارش حاکی است: پرونده های کارآفرینان و پیشکسوتانی که به عنوان برترین ها معرفی خواهند شد، برای بررسی و اتخاذ تصمیم نهایی به کمیته های تخصصی ارایه خواهد شد.
آیین های ویژه دهه تولید و تجارت با هدف معرفی کارآفرینان برتر و پیشکسوتان برجسته از “یکم تا دهم تیرماه” سال جاری همزمان در سطح کشور در استان البرز برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *