استان البرز, اصلی, کرج, ویژه

برپایی آیین های ویژه “دهه تولید و تجارت” و تقویت اقتصاد البرز بررسی شد

اعضای کمیته محتوایی “دهه تولید و تجارت البرز” طی نشستی ضمن بررسی برنامه زمانبندی برگزای آیین های ویژه این ایام، راهکارهای ایجاد تحول و حاکمیت رونق در اقتصاد استان را مورد بحث و ارزیابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، در این نشست که مدیرکل صمت و مسوولان خانه صمت حضور داشتند ، محتوای فرم های پرسشنامه ها و نیز مکان های برگزاری مراسم ویژه معرفی و تجلیل از کارآفرینان و پیشکسوتان استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست لزوم استفاده از ظرفیت های البرز برای حضور شرکت های دانش بنیان در مراسم تجلیل از صنعتگران برتر استان در عرصه تولید و تجارت و اطلاع رسانی موثر در این راستا مورد تاکید قرار گرفت.

همکاری نهاد های عضو “شورای هم خانواده “صنعت معدن و تجارت” برای شناسایی راهکارهای رفع موانع تولید و توسعه اقتصاد استان از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح و بررسی شد.

برپایه این گزارش پرونده های کارآفرینان و پیشکسوتانی که به عنوان برترین ها معرفی خواهند شد، برای بررسی و اتخاذ تصمیم نهایی به کمیته های تخصصی ارایه خواهد شد.

همه ساله آیین های ویژه دهه تولید و تجارت با هدف معرفی کارآفرینان برتر و پیشکسوتان برجسته از “یکم تا دهم تیرماه” سال جاری همزمان در سطح کشور در استان البرز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *