استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویدیو, ویژه

دفتر هماهنگی خانه صمت البرز در شهرک صنعتی کوثر افتتاح شد

دفتر هماهنگی خانه صمت البرز در شهرک صنعتی کوثر شهرستان اشتهارد در آیین ویژه ای با حضور  اعضای هیات مدیره خانه صمت  و جمعی از  صنعتگران و پیشکسوتان این شهرک صنعتی افتتاح شد.

دبیر کل خانه صمت البرز در این مراسم هدف از افتتاح دفتر هماهنگی خانه صمت البرز در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد را ارایه خدمات بهتر به صنعتگران این شهرک صنعتی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، حسین رجبی گفت: مشاوره و ثبت نام در سامانه های “بهین یاب” و “جامع تجارت” از جمله خدمات مهمی است که از این پس در این دفتر به صنعتگران شهرک کوثر ارایه می شود.

وی افزود: تلاش در مسیر توسعه صنعت، معدن و تجارت، ایجاد اشتغال فراگیر، تقویت تولید، صادرات و تجارت و رونق اقتصاد از جمله اهداف مهم خانه صمت استان البرز است.

عضو هیات مدیره شهرک صنعتی کوثر اشتهارد نیز در این مراسم در سخنانی افتتاح دفتر نمایندگی و هماهنگی خانه صمت البرز در این شهرک صنعتی را اقدامی موثر در تسریع روند امور اداری و صنعتی عنوان کرد.

شهریار شهریاری گفت: با افتتاح این دفتر دیگر صنعتگران شهرک صنعتی کوثر مجبور نیستند برای انجام امور مرتبط مسیر پنجاه کیلومتری را برای حضور در خانه صمت استان تحمل کنند.

وی از اینکه فعالان اقتصادی صنایع شهرک کوثر بدون اتلاف وقت می توانند در محل کارشان از خدمات خانه بهرمند شده اند ابراز خرسندی کرد.

306 واحد صنعتی در شهرک صنعتی کوثر احداث شده است و از این تعداد 130 واحد جواز بهره برداری دریافت کرده اند و تا پایان سال 1403 سایر واحدها نیز رسما فعالیت رسمی را آغاز خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *