استان البرز, جلسات, ستاد تسهیلات, کرج

بستر برای رفع مشکلات 8 واحد صنعتی البرز فراهم شد

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید البرز با هدف رسیدگی به درخواست 8 واحد تولیدی و صنعتی برای رفع مشکلات در مسیر تولید، عرضه و صادرات درخانه صمت استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، در این نشست موانع موجود در مسیر تولید و صادرات این واحد ها مورد بحث و بررسی همه جانبه قرار گرفت.

درخواست دریافت تسهیلات بانکی، مساعدت ادارارت تامین اجتماعی ، آب منطقه ای،شرکت شهرک های صنعتی، اداره امور مالیاتی  از اهم مسائل این واحدهای تولیدی و صنعتی بود که در این نشست مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.

این واحد ها در حوزه های پلاستیک و پلیمر، بتن، درب و پنجره upvc ،  تولید بذر گندم و جو  و فرآورده های  آرایشی و بهداشتی در استان فعالیت دارند.

بر اساس این گزارش، نتایح حاصل از بررسی های انجام شده در این نشست برای بررسی نهایی و تصویب به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز ارجاع می شود.

خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اجرای طرح ها و برنامه های کارآمد، وظیفه خطیر برنامه ریزی دربستر تقویت تولید، صنعت و اشتغال آفرینی با هدف پویایی اقتصاد استان را بر عهده دارد.

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع کسب و کار هر هفته در روزهای  چهارشنبه به صورت مستمر در خانه صنعت، معدن و تجارت البرز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *