استان البرز, اصلی, ستاد تسهیل, کرج, ویژه

اعضای کارگروه های ارایه خدمات به فعالان اقتصادی البرز مورد تقدیر قرار گرفتند

در آیین ویژه ای درخانه صمت البرز از خدمات ارزنده اعضای دو کارگروه فنی “تسهیلات” و “تسهیل در رفع موانع تولید” در مسیر  پویایی و شکوفایی  اقتصاد استان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، در این آیین که مدیرکل صمت و نیز رئیس و مسوولان خانه صمت استان حضور داشتند اعلام شد، طی سال جا ری در مجموع طی ۱۱۷ جلسه افزون بر ۴۰۰ مصوبه به مرحله اجرا در آمد.

در راستای اجرایی شدن این مصوبات و کمک برای بهبود وضعیت یا رفع مشکل واحدهای تولیدی، بانک ها و نهادهای مسوول موظف به اجرای تصویب نامه های ابلاغی هستند و باید این امر را در دستور کار جدی خود قرار دهند.

اعضای این کارگروه های فنی همواره در جلسات هفتگی، رفع مشکلات فعالان اقتصادی در مسیر “تسهیل و رفع موانع تولید” استان را در دستور کار قرار دادند.

رفع مشکلات حوزه تولید و بازگشت واحدهای نیمه راکد و راکد به چرخه تولید از رسالت این کارگروه ها است. کمک به توسعه صنعت، معدن و تجارت و نقش آفرینی در تولید و اشتغال از اهداف مهم خانه صمت استان است.

امروزه حمایت از تولید ملی یک وظیفه همگانی است ، ادارات و دستگاه های مختلف ضروری است فضا را به گونه ای ایجاد کنند که صنعتگران و تولیدکنندگان دغدغه ای به غیر از  اعمال مدیریت صحیح کسب و کار  نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *