استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

 بستر برای رفع موانع  هشت واحد صنعتی مهیا شد

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید  البرز با هدف رسیدگی به درخواست 8 واحد صنعتی  برای رفع موانع و مشکلات  در مسیر توسعه تولید، عرضه و صادرات استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، درخواست دریافت  تسهیلات، مساعدت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق کارآفرینی اداره کل تعاون،شرکت شهرک های صنعتی و شرکت توزیع نیروی برق  با این واحد های صنعتی در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بنا بر این گزارش ، این واحد های صنعتی در حوزه فرش دستباف،خانه های پیش ساخته،خودرو ،خدمات رفاهی و گردشگری، بسته بندی غذایی، حبوبات،خشکبار ،خرما،شمش سرب و پلاستیک  فعالیت دارند.

گفتنی است، نتایح حاصل از بررسی های انجام شده در این نشست برای بررسی نهایی و تصویب به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز ارجاع می شود.

خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اجرای طرح ها و برنامه های کارآمد، وظیفه خطیر برنامه ریزی دربستر تقویت تولید، صنعت و اشتغال آفرینی با هدف پویایی اقتصاد استان را بر عهده دارد.

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع کسب و کار هر هفته در روزهای چهارشنبه به صورت مستمر در خانه صنعت، معدن و تجارت البرز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *