استان البرز, اصلی, کرج, ویژه, یادداشت

دهه تولید و تجارت فرصتی مناسب برای ایجاد تحول در اقتصاد است

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت البرز در پیامی ضمن گرامیداشت “دهه تولید و تجارت” که از یکم تا دهم تیرماه می باشد  اظهار امیدواری کرد، در این ایام فرصتی مناسب برای رفع موانع تولید و دستیابی به راهکارهای تحولی در اقتصاد جامعه فراهم شود.

متن پیام رضا رضایی رییس خانه صمت استان البرز در پی آمده است:

بسمه تعالی شکر و‌ سپاس و منت پروردگار خلق، خداوند کبریا

روز “صنعت و معدن” را که با ایام انتخابات ریاست جمهوری و در آستانه انتخاب رییس جمهور اصلح همراه شده است را به ملت غیور و فعالان عرصه تولید و تجارت استان البرز و کشور تبریک می گویم.

روز صنعت و معدن فرصت مناسبی است تا ضمن تقویت تعامل و همراهی میان مسوولان اجرایی و فعالان عرصه تولید و تجارت ، بستر برای ایجاد تحول و توسعه در اقتصاد کشور مهیا شود.

فعالان اقتصادی انتظار دارند با انتخاب کارشناسان مجرب در تیم اقتصادی دولت چهاردهم و با بهره گیری از نظرات فعالان عرصه تولید، دست اندازها در مسیر تولید، عرضه و صادرات برطرف شود و رونق درحد انتظار در اقتصاد کشور را تجربه کنیم.

فعالان اقتصادی متفقا بر این باورند که مهمترین راهکار برای بهبود فضای کسب و کار و تقویت اقتصاد کشور در گرو زمینه سازی برای توسعه سرمایه گذاری ها در بخش تولید است.

بدیهی است موفقیت دستیابی به رونق اقتصاد در شرایطی  همراه خواهد شد که با همراهی دولت چهاردهم و حضور پررنگ بخش تولید بتوانیم موانع موجود در مسیر شعار محوری و پر محتوای “ما می توانیم” را برطرف کنیم.

در پایان از همه سربازان و سر افرازان عرصه صنعت، معدن، و تجارت استان البرز و کشور که همواره در سنگر کارآفرینی، تولید و تجارت درخدمت جامعه هستند سپاسگزارم.

رضا رضایی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *