استان البرز, اصلی, جلسات, کرج, ویژه

کارآفرینان‌ برتر عرصه تولید و تجارت از تسهیلات ویژه برخوردار می شوند

معاون اداره کل صمت البرز از مصوبه جدید دبیرخانه ستاد بزرگداشت “دهه تولید و تجارت” برای ارایه تسهیلات ویژه به کارآفرینان برتر عرصه تولید و تجارت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت البرز، اصغر حسینی در سومین نشست این ستاد گفت: بر اساس مصوبه، جشنواره “دهه تولید و تجارت” امسال به جای ارایه تندیس تقدیر به کارآفرینان برتر، گواهینامه هایی با مزایای “تخصیص تسهیلات ویژه” به این نیروهای توانمند صحنه تولید و تجارت اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: در این گواهینامه ها امکاناتی از جمله “ارایه تسهیلات بانکی” و “تخصیص ارز” در نظر گرفته شده است تا موانع احتمالی در مسیر تقویت کارآفرینی و رشد و توسعه واحد های نمونه برطرف شود

وی ضرورت حضور پررنگ صنایع کوچک و متوسط در جشنواره “دهه تولید و تجارت” البرز را مورد تاکید قرار داد و افزود: اینگونه صنایع زودبازده همواره در روند افزایش تولید و اشتغال به ویژه در تقویت بنیه اقتصادی البرز حضوری پررنگ داشته و در شرایط سخت نقش بسیار مهمی را ایفا کرده اند.

معاون اداره کل صمت البرز همچنین به نقش آفرینی بانوان کارآفرین در رونق تولید اشاره کرد و گفت: انتظار داریم این بانوان توانمند عرصه تولید، تجارت و کارآفرینی در آیین های بزرگداشت “دهه تولید و تجارت” حضوری پررنگ داشته باشند.

در ادامه این نشست دبیرکل خانه صمت البرز از اطلاع‌ رسانی‌ این تشکل در انعکاس اخبار “دهه تولید و تجارت” در فضای مجازی از جمله در سایت این تشکل گزارشی ارائه کرد.

حسین رجبی از دبیرخانه خانه صمت البرز که در خبرگیری و خبررسانی اخبار ویژه “دهه تولید و تجارت” از جمله در شهرک های صنعتی فعالیت درخور توجهی داشته است تشکر کرد.

وی گفت: اطلاع رسانی پیرامون شرکت های دانش بنیان و به ویژه بانوان کارآفرین همواره از اولویت های خانه صمت البرز بوده است.

نماینده شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز در ادامه این نشست گزارشی از اطلاع رسانی دهه تولید و تجارت توسط این مجموعه ارایه کرد.

کامبیز تیرگر گفت: مکاتباتی با شهرک های صنعتی در دستور کار قرار گرفته است تا همراه با اطلاع رسانی گسترده، بنرها و بیلبوردهای ویژه “دهه تولید و تجارت” در این شهرک ها نصب شود

وی افزود: جزئیات اطلاعات ریز واحد های صنعتی موفق مستقر در شهرک های صنعتی استان به دبیرخانه ستاد دهه تولید و تجارت ارایه خواهد شد.

مهدی سیاوش نماینده اتاق اصناف مرکز البرز نیز در این نشست از آمادگی این تشکل صنفی برای اطلاع رسانی وسیع اخبار و رویدادهای این ایام‌خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *