مدیرکل جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز معارفه شد

فعال شدن پروژه‌ها باید به “چرخه اقتصادی” منجر شود
سپتامبر 14, 2017
فراخوان شماره 1
سپتامبر 28, 2017

طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی، «ابوالفضل فلاح» به سمت نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز منصوب شد.

به گزارش ایلنا در کرج، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز با حضور «احمد صادقی گلمکانی»، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی، «سید جواد هاشمی»، مشاور وزیر و مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی، «حجت اله ملاصالحی»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی این استان، در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.

در این مراسم «صادقی گلمکانی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی گفت: هفته دولت معیاری است برای حرکت در مسیر خدمت صادقانه و روز کارمند بهانه‌ای است برای تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای که تمام همت و تلاش آن‌ها در راستای گشایش امور خلق و ایجاد آرامش در جامعه و کسب رضایت الهی است.

در ادامه این مراسم «کیومرث امیری» مدیرکل اسبق اداره کل امور اقتصادی و دارایی البرز گزارش عملکرد این اداره کل را از زمان استقرار اداره پس از تشکیل استان البرز تا کنون ارائه و به نحوه راه اندازی خزانه معین استان البرز، جذب نیروی انسانی متخصص و تحصیلکرده، رفع مشکل کمبود نیروی متخصص در بخش ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی استان البرز و برگزاری جلسات متعدد مرکز خدمات سرمایه گذاری طی دوره مدیریت خویش اشاره کرد.

همچنین «ابوالفضل فلاح» مدیرکل جدید این اداره کل، نقشه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی را «افزایش توان ثروت آفرینی کشور» عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود که با همکاری تیم اقتصادی استان این امر تحقق یابد.

وی در ادامه در خصوص برنامه‌های خویش در اداره کل امور اقتصادی و دارایی البرز ضمن تاکید بر توسعه فعالیت‌های این اداره کل در حوزه سرمایه گذاری و افزایش رشد سرمایه گذاری استان بر لزوم انتظام بخشی به حوزه معاونت نظارت مالی و خزانه معین استان و نیز گسترش فعالیت‌های معاونت اقتصادی با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندیهای علمی مناسب این اداره کل اشاره کرد.

در پایان مراسم نیز از زحمات کیومرث امیری تقدیر و تشکر به عمل آمد و ابوالفضل فلاح به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز منصوب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *